Aktywny urlop w Zakopanym

Chcesz zobaczyć w wolnym czasie coś nowego? Odwiedzić miejsca, w których jeszcze przenigdy nie byłeś? Jeśli będziesz w Tatrach, weź pod uwagę możliwość wyjazdu na Słowację. Nie chodzi tu o kilkudniowe wyjazdy, na które będziesz musiał szukać miejsca noclegu, ale o zwyczajny jednodniowy wypad. Jeżeli już jesteś interesujący się, możesz wyskoczyć na Słowację prywatnie, poświęcając własny czas, niemniej jednak możesz także korzystać z oferty biura, których bez liku jest w samym Zakopanem i nie tylko.
Czym się kierować decydując się na propozycję wycieczki? Właściwie każdy, kto korzystał już kiedyś z oferty biura podróży wie, że cena niekoniecznie jest najważniejsza. Sprawdźmy, co biuro w podanej cenie proponuje. Czy gwarantuje ubezpieczenie turystom, opiekę pilota wycieczki, czy uczestnicy będą poruszać się po Słowacji z przewodnikiem i tak dalej. Dalsze i bliższe wycieczki na Słowację też mogą różnić się ceną. Popytajmy znajomych, gospodarzy pensjonatu, w którym się zatrzymaliśmy, może oni podpowiedzą nam, które wycieczki jednodniowe na Słowację cieszą się największym uznaniem pomiędzy turystów.
A może by tak spływ Dunajcem? To też świetna metoda wypoczynku, szczególnie dla osób, które uwielbiają wypoczywać aktywnie. Dunajec to przepiękna rzeka, równie cudne jest jej otoczenie, którego nie da się spostrzec przeciwnie, jak tylko z samej rzeki. O ile jeszcze przenigdy nie miałeś okazji w takim wypadzie uczestniczyć, spływ Dunajcem Zakopane i inne górskie miejscowości na 100 procent okażą się strzałem w dziesiątkę. Wypróbuj tę formę wypoczynku, a przenigdy nie zapomnisz tego, czego tu doświadczysz!

Więcej: spływ Dunajcem Zakopane.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s